Licensed to Heritage High School - VA  HY-TEK's Meet Manager 6/11/2019 08:03 PM
                  2019 Summer Series - 6/4/2019 to 6/30/2019                   
                                    Results                                    
 
Event 4  Women 30-39 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Zealand, Heather          39 Road Runners                    5:05.2   1 
  2 Craig, Ashley             31 LRRR                            5:24.7   1 
  3 Krycinski, Sarah          38 Road Runners                    5:46.7   1 
  4 Reed, Dacia               30 Road Runners                    5:48.1   3 
  5 Plank, Jamie              39 LRRR                            6:15.7   3 
 
Event 4  Boys 4&U 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Reed, Wake                 4 Road Runners                    9:07.8   2 
 
Event 4  Boys 5-6 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anders, Kade               6 LRRR                           10:00.5   2 
  2 Mancier, Levi              5 LRRR                           12:07.2   2 
 
Event 4  Boys 7-8 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jantomaso, Luke            7 Road Runners                    6:58.8   2 
  2 Roberts III, Marshall      7 Road Runners                    7:58.6   2 
 
Event 4  Boys 9-10 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jantomaso, Andrew          9 Road Runners                    6:51.8   2 
 
Event 4  Boys 11-12 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jantomaso, Josiah         11 Road Runners                    5:54.4   2 
  2 Mancier, JP               11 LRRR                            6:51.5   2 
 
Event 4  Men 20-29 1500 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Knight, Josh              28 Road Runners                    4:38.2  
  2 Knight, Zach              25 Road Runners                    4:42.1  
  3 Peterson, Jeremy          27 Road Runners                    4:58.7  
 
Event 4  Men 30-39 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Price, Jordan             33 LRRR                            4:30.4   1 
  2 Scott, Tim                34 Road Runners                    4:30.8   1 
  3 Krycinski, Matt           39 Road Runners                    5:04.1   1 
  4 Zealand, Josh             38 Road Runners                    5:05.1   1 
  5 Craig, Michael            31 LRRR                            5:12.9   1 
  6 Sill, Justin              37 LRRR                            6:16.4   3 
 
Event 4  Men 40-49 1500 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Roberts Jr., Marshall     49 Road Runners                    5:18.3  
  2 Anders, Mark              44 LRRR                            5:42.6  
 
Event 4  Men 50-59 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Garbee, Grattan           56 LRRR                            6:26.8   3 
  2 Peer, Kenneth             51 LRRR                            7:43.7   3 
 
Event 4  Men 60-69 1500 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Smith, Tony               62 Road Runners                    6:20.2   3 
 
Event 5  Girls 4&U 200 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lacey, Lucy                3 LRRR                            1:32.2  
  2 Geronimo, Reyna            2 Road Runners                    1:55.1  
 
Event 5  Girls 5-6 200 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Boles, Lakelyn             6 LRRR                              41.4  
  2 Holmes, Sailor             6 Road Runners                      43.9  
  3 Jackson, Reign             5 LRRR                              49.1  
  4 Plank, Silvia              6 LRRR                              54.8  
  5 Reed, Audrey               6 Road Runners                      58.1  
  6 Lassiter, Averie           5 LRRR                            1:02.8  
 
Event 5  Girls 7-8 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boles, Skylyn              8 LRRR                              38.4   3 
  2 Zealand, Piper             8 Road Runners                      39.0   3 
  3 Holmes, Campbell           8 Road Runners                      40.7   3 
  4 Day, Myla                  7 Road Runners                      44.3   3 
  5 Plank, Elodie              8 LRRR                              47.8   3 
  6 Price, Riley               8 LRRR                              55.2   3 
 
Event 5  Girls 9-10 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Krycinski, Natalie         9 Road Runners                      54.5   5 
  2 Morse, Mindy               9 Road Runners                    1:01.3   5 
 
Event 5  Girls 11-12 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Moore, Kona               12 LRRR                              31.4   6 
  2 Krycinski, Haley          12 Road Runners                      33.7   6 
  3 Zealand, Allie            12 Road Runners                      36.2   6 
 
Event 5  Women 15-16 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Coates, Emily             15 Road Runners                      26.8   7 
 
Event 5  Women 17-19 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Carey, Tiffany            18 Road Runners                      28.4   7 
 
Event 5  Women 30-39 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Krycinski, Sarah          38 Road Runners                      32.8   9 
  2 Craig, Ashley             31 LRRR                              37.8   9 
 
Event 5  Women 40-49 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tiwerri, Shveta           42 LRRR                              41.0   9 
 
Event 5  Women 50-59 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Doane, Christine          53 Road Runners                    1:06.5   9 
 
Event 5  Boys 4&U 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Reed, Wake                 4 Road Runners                    1:13.0   2 
  2 Cavaliere, Jude            3 Road Runners                    1:16.0   2 
  3 Anders, Reid               4 LRRR                            1:19.8   2 
 
Event 5  Boys 5-6 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jackson, Phoenix           6 LRRR                         	   38.0   2 
  2 Zealand, Owen              6 Road Runners                      45.1   2 
  3 Anders, Kade               6 LRRR                              52.3   2 
  4 Morse, Micah               5 Road Runners                    1:03.2   2 
  5 Price, Corbin              5 LRRR                            1:10.0   2 
 
Event 5  Boys 7-8 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lassiter, Logan            7 LRRR                              38.2   4 
  2 Jantomaso, Luke            7 Road Runners                      40.7   4 
  3 Peerman, Lathan            8 Road Runners                      41.0   4 
  4 Roberts III, Marshall      7 Road Runners                      41.4   4 
 
Event 5  Boys 9-10 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dennis, Tyshawn           10 LRRR                              31.4   7 
  2 Zealand, William          10 Road Runners                      52.8   5 
  3 Jantomaso, Andrew          9 Road Runners                      57.2   5 
  4 Mancier, Ezra             10 LRRR                              57.7   5 
 
Event 5  Boys 11-12 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jantomaso, Josiah         11 Road Runners                      33.7   6 
  2 Mancier, JP               11 LRRR                              38.2   6 
  3 Day, Noah                 11 Road Runners                      42.3   6 
 
Event 5  Boys 13-14 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Krycinski, Hunter         14 Road Runners                      29.3   9 
  2 Sandidge, Don'vielle      14 Road Runners                      30.4   7 
 
Event 5  Men 15-16 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Holmes, Sullivan          15 Road Runners                      25.7   9 
 
Event 5  Men 20-29 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Gowen, Michael            27 Road Runners                      26.0   9 
  2 Knight, Zach              25 Road Runners                      27.2   8 
  3 Peterson, Jeremy          27 Road Runners                      28.4   8 
 
Event 5  Men 30-39 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Douglas, Kevoy            32 LRRR                              24.3   8 
  2 Craig, Michael            31 LRRR                              29.7   8 
 
Event 5  Men 40-49 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anders, Mark              44 LRRR                              30.4   9 
 
Event 6  Girls 4&U 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Holmes, Delaney            4 Road Runners                    4:46.7  
 
Event 6  Girls 5-6 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Boles, Lakelyn             6 LRRR                            3:27.9  
  2 Roberts, McKenzie          6 Road Runners                    4:14.3  
  3 Jackson, Reign             5 LRRR                            4:22.6  
 
Event 6  Girls 7-8 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Boles, Skylyn              8 LRRR                            3:24.1  
  2 Zealand, Piper             8 Road Runners                    3:26.0  
  3 Day, Myla                  7 Road Runners                    4:01.6  
 
Event 6  Girls 9-10 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Krycinski, Natalie         9 Road Runners                    3:45.2  
 
Event 6  Girls 11-12 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Zealand, Allie            12 Road Runners                    2:59.5   3 
 
Event 6  Women 30-39 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Craig, Ashley             31 LRRR                            2:45.8   2 
  2 Krycinski, Sarah          38 Road Runners                    2:51.3   2 
  3 Zealand, Heather          39 Road Runners                    2:59.3   3 
 
Event 6  Women 40-49 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Holmes, Jennifer          40 Road Runners                    3:16.4   3 
 
Event 6  Boys 4&U 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Moore, Kalani              3 LRRR                            5:31.4  
 
Event 6  Boys 5-6 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Zealand, Owen              6 Road Runners                    3:33.4  
  2 Jackson, Phoenix           6 LRRR                            3:50.7  
  3 Anders, Kade               6 LRRR                            4:32.5  
  4 Day, Jonas                 6 Road Runners                    5:29.7  
 
Event 6  Boys 7-8 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Lassiter, Logan            7 LRRR                            3:20.9  
  2 Roberts III, Marshall      7 Road Runners                    4:07.1  
 
Event 6  Boys 9-10 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Zealand, William          10 Road Runners                    2:53.2   3 
  2 Dennis, Tyshawn           10 LRRR                            3:09.9   3 
 
Event 6  Boys 11-12 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Mancier, JP               11 LRRR                            3:23.4  
  2 Day, Noah                 11 Road Runners                    3:58.3  
 
Event 6  Boys 13-14 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Krycinski, Hunter         14 Road Runners                    2:49.3   3 
  2 Sandidge, Don'vielle      14 Road Runners                    2:52.5   3 
 
Event 6  Men 20-29 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Smith, Tanner             24 Road Runners                    2:03.5   2 
  2 Peterson, Jeremy          27 Road Runners                    2:25.6   2 
  3 Gowen, Michael            27 Road Runners                    2:33.0   2 
 
Event 6  Men 30-39 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Price, Jordan             33 LRRR                            2:04.8   2 
  2 Scott, Tim                34 Road Runners                    2:10.9   2 
  3 Douglas, Kevoy            32 LRRR                            2:25.9   2 
  4 Krycinski, Matt           39 Road Runners                    2:27.7   2 
  5 Craig, Michael            31 LRRR                            2:37.5   2 
  6 Sill, Justin              37 LRRR                            2:53.6   3 
  7 Zealand, Josh             38 Road Runners                    2:57.1   3 
 
Event 6  Men 40-49 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Anders, Mark              44 LRRR                            2:54.2   2 
 
Event 6  Men 50-59 800 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Peer, Kenneth             51 LRRR                            3:29.4   3 
 
Event 7  Girls 4&U 100 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Holmes, Delaney            4 Road Runners                      25.3  
  2 Lacey, Lucy                3 LRRR                              37.6  
  3 Geronimo, Reyna            2 Road Runners                      43.9  
  4 Reed, Addie                1 Road Runners                    1:10.7  
 
Event 7  Boys 4&U 100 Meter Dash
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cavaliere, Jude            3 Road Runners                      28.5  
  2 Reed, Wake                 4 Road Runners                      29.2  
  3 Anders, Reid               4 LRRR                              32.5  
  4 Plank, Asa                 3 LRRR                              41.1